Sladké vítězství

Děkanát ČVUT gratuluje výherci celotáborové hry! Stal se jím 4. oddíl vedený Ph.D. Zdendou s jeho asistentem Lukášem. Z deseti různých her a úkolů tento tým dokázal sedmkráte vyhrát a jednoznačně tak potvrdil svoji nadřazenost, když s 34 body dominoval ve skórovací tabulce fakulty. Na druhém místě se s 27 body umístil tým Jirky a Káji, když ve vyrovnaném souboji předběhl na třetí pozici tým Honzy a Léňi s 25 body a tým Vojty a Bártyho s 24 body umístěného na posledním čvrtém místě.  Nutno přiznat, že souboj těchto tří týmu byl více než vyrovnaný. Všechny čtyři týmy byly oceněny a rozdělily si mezi sebou nasyslené zásoby školních dobrot.

Všem studentům děkujeme za účast ve výzkumu a věříme, že si z naší školy odvezou domů jen skvělé zážitky. Naše škola získala díky jejich píli a úsilí světovou prestiž. Svět o nás konečně ví! Zcela funkčí stroj času byl uložený pod zámek do archivu školy pod zvýšenou ostrahu pana školníka. V případě potřeby bude stroj času použitý výhradně k tomu, abychom s jeho pomocí mohli měnit svět k lepšímu.

sekretariát, vedení školy

Populární příspěvky z tohoto blogu

Záchrana jaderného reaktoru Fukušima

U Neandrtálců