Hledání pirátského pokladu

Zavítali jsme mezi piráty. Odpoledne jsme se vydali s loďěma po větru na moři směr ztracený pirátský ostrov. Vypravili jsme se hledat pirátský poklad na vykoupení našeho ajťáka Adama. Plavba byla dlouhá a vyčerpávající, ale i přesto jsme ostrov našli. V téhle fázi se vyplatilo být silný.

Poté přisla logická část, která dala každému týmu zabrat. První úkol spočíval v hledání truhly s pokladem. Po několika nápovědách se nám podařilo najít truhlu. Tím ovšem hledání nekončilo. Druhá část úkolu spočívala v hledání klíčů k truhle. Pro většinu to byla sekundová záležitost, ale našli se i tací, kterým hledání klíče zabralo i několik desítek minut. Nakonec se ale přeci jen všem podařilo úkoly splnit a najít všechny klíče od truhly. Když jsme truhlu otevřeli, našli jsme spolu se stříbrem další truhlu, ve které  byla další truhla, ve které byla ztracená fotografie otce pirátů. Fotografiji jsme předali místním pirátům a sami si nechali stříbro. Nejsilnější z každého týmu se pak vydal s loďí proti větru po vodě. Ostatní zatím odnesli bezpečně poklad zpět do tábora.

Našeho nejmilovanějšího ajťáka se nám tedy podařilo zachránit z otroctví. Boužel poklad nám přes noc někdo ukradl. Do těď nevíme, kdo to byl.

Andula, Eli, Danča, studentky 3. ročníku

Populární příspěvky z tohoto blogu

Záchrana jaderného reaktoru Fukušima

Sladké vítězství

U Neandrtálců