První den na fakultě

Tak a máme pvní noc za sebou.Bude těžké si zase po necelém roce zvyknout na jinou postel než tu, co máme doma. Budíček byl velice ,,příjemný“. Už v 8 ráno hrála naše oblíbená písnička, která nás bude provázet každé ráno. Hned po probuzení a vyhrabání se z postele jsme šli na nástup, kde proběhla rozcvička. Běhali jsme kolečka kolem naší základny pod vedením našeho vedoucího Pájiče.

Následovala osobní hygiena a v 8:30 jsme se konečně dočkali snídaně. Dostali jsme chleba s marmeládou a k tomu teplý ovocný čaj. Zhruba okolo 9 hodiny nám začal dopolední program. Co by to byl za tábor kdyby nás neuvítali hned s pneumatikou a bahnem? To už k tomuhle táboru prostě patří! 

Další aktivita byla taková, že nám zavázali oči a probíhali jsme opičí dráhu po slepu. Neobešlo se to bez narážení do překážek, pádů atd. Ve 13:00 jsme šli na oběd. Polévku jsme měli zeleninovou a k druhému jídlu bylo rizoto s červenou řepou a sýrem.

Odpolední program nám začal v 15:00 a byl rozdělěný na tři části. Prvně jsme koukali na naučný film o cestování kolem světa v trabantu. Následovaly hry v lese, jako bylo lezení po laně, dřepování ve více než dvou lidech na malěm kruhu nebo dělání hvězdy do kopce a další cviky. Poslední část byla naše oblíbená hra vlajkovaná, která byla o něco málo pozměněná, ale na principu hry to nic neměnilo. 

Po večeři jsme vyhodnocovali všechny výsledky našich aktivit, abychom byli všichni spravedlivě za náš výkon odměněni. Nakonec jsme celý náš úspešný den oslavili diskotékou, kde nám hrál náš Ajťák Adam. Sice se mu nechtělo moc hrát písničky na přání, ale i tak si to každý užil. Ve 22:00 šel druhý a první ročník spát, zatímco náš nejstarší třetí ročník pokračoval dál, protože nás čekala noční hra o které nikdo z nás nic nevěděl. Konec noční hry skončil v 00:00, a pak každý šel co nejdříve spát, abychom byli připravení na zítra.

Tak doufám, že to bude zítra stejně nabité jako dneska! Takže zase zítra. Ahoj !!

Michal, Koprla, student ze 3. ročníku

Populární příspěvky z tohoto blogu

Záchrana jaderného reaktoru Fukušima

U Neandrtálců

Druhá světová